Your 10-Minute Email ☟

Protect your IP address!

Čo je 10-minútový e-mail?

10 Minute Email je jednorazová e-mailová služba bez poplatkov. Jedným kliknutím si môžete vytvoriť dočasnú e-mailovú adresu, ktorá sa po určitom čase sama zničí.

Na čo slúži 10-minútový e-mail?

Táto e-mailová služba - známa pod mnohými rôznymi názvami - poskytuje jednoduché, bezpečné a rýchle riešenie registrácie, keď musíte preukázať svoju totožnosť pomocou e-mailovej adresy, aj keď to nechcete.


Dôvodov je niekoľko: používanie verejného Wi-Fi, registrácia na fóre alebo jednoducho prístup na webové stránky, ktoré vyžadujú zadanie e-mailovej adresy na stiahnutie ich obsahu. V mnohých prípadoch sa neodporúča uvádzať svoju skutočnú e-mailovú adresu. Uvedenie vašej oficiálnej e-mailovej adresy uľahčí hackerom prístup k vašim rôznym profilom a rýchlo zahltí vašu schránku neželaným spamom.


Chráňte svoje súkromie pomocou bezplatného dočasného e-mailu.

Kde použiť 10 minút/dočasné e-maily?

10 Minute Temp Mail poskytuje dočasné, anonymné, bezplatné, bezpečné a jednorazové e-mailové adresy.


Existuje mnoho prípadov, keď je rozumné používať samodeštrukčné e-maily; môžete použiť dočasné e-maily pre Facebook, Twitter alebo Instagram na anonymnú registráciu, ale množstvo bezplatných služieb je dostupných až po registrácii, čím riskujete svoje súkromie alebo zaplníte svoju skutočnú e-mailovú schránku spamom.

Nápady na použitie 10-minútových e-mailov

 • Registrácie do verejných sietí Wi-Fi (na cestách, v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach, hotspotoch, telocvičniach atď.).
 • Komentovanie na rôznych blogoch alebo fórach.
 • Prístup k webovým článkom je dostupný len po registrácii.
 • Online hry - anonymné hranie.
 • Bezplatné sťahovanie elektronických kníh, keď musíte predložiť svoju e-mailovú adresu.
 • Bezpečné generovanie hesla - nemusíte odhaľovať svoju skutočnú kombináciu e-mailového ID a hesla.
 • Anonymné zdieľanie súborov (Mediafire, FileShare, Mega, Zippyshare, DropSend, 4Shared atď.)
 • Získajte všetky tie bezplatné skúšobné verzie (softvéry, Spotify, HBO, Netflix atď.)
 • Anonymné zoznamovacie stránky.
 • Jednorazové anonymné online nákupy (hračky pre dospelých atď.)
 • Antispioningové sociálne účty (Facebook, TikTok, Twitter atď.)
 • Ochrana súkromia - Zabráňte hackerom získať vaše osobné e-mailové ID, aby sa nabúrali do vášho bankového účtu, účtu na Facebooku/Instagrame, pracovného e-mailu atď.

Vo vašom živote existuje nespočetné množstvo situácií, keď sa vám hodí 10-minútové dočasné e-mailové ID na podporu vašej bezpečnosti a pohodlia online.


A najlepšia časť 10-minútového e-mailu?


Je to vždy zadarmo, anonymné a získať jednorazové e-mailové ID je také jednoduché ako jedno kliknutie myšou.


Tešíte sa? Získajte svoj dočasný e-mail zadarmo!


Možno ste sa o 10-minútovom dočasnom e-maile dozvedeli takto


Známy aj ako jednorazová pošta, dočasná pošta, dočasná pošta, anonymná pošta, falošná pošta, jednorazová pošta, desaťminútová pošta, dočasná pošta, 24-hodinová pošta, samodeštrukčná pošta atď.

10-минутен имейл, 10分钟的电子邮件, 10minutový e-mail, 10-minutters e-mail, 10-minuten e-mail, 10-minutiline e-kiri, 10-minuutin sähköposti, Courriel de 10 minutes, 10-Minuten-E-Mail, Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο 10 λεπτών, 10 perces e-mail, 10 minuti di email, 10分でわかるメール, 10 minūšu e-pasts, 10 minučių el. paštu, 10-minutowy e-mail, 10 minutos de e-mail, E-mail de 10 minute, 10-минутная электронная почта, 10-minútový e-mail, 10-minutno elektronsko sporočilo, Correo electrónico de 10 minutos, E-post på 10 minuter.