Your 10-Minute Email ☟

Protect your IP address!

Kas ir 10 minūšu e-pasta vēstule?

10 minūšu e-pasts ir vienreizējas lietošanas e-pasta pakalpojums bez maksas. Ar vienu klikšķi varat izveidot pagaidu e-pasta adresi, kas pēc noteikta laika pati no sevis iznīcināsies.

Kādam nolūkam ir paredzēts 10 minūšu e-pasts?

Šis e-pasta pakalpojums, kas pazīstams ar dažādiem nosaukumiem, ir vienkāršs, drošs un ātrs risinājums reģistrēšanai, ja jums ir jāpierāda sava identitāte, izmantojot e-pasta adresi, lai gan to nevēlaties.


Tam ir vairāki iemesli: publiskā Wi-Fi tīkla izmantošana, reģistrēšanās foruma ziņām vai vienkārši piekļuve vietnēm, kurās, lai lejupielādētu to saturu, ir jānorāda e-pasta adrese. Daudzos gadījumos nav ieteicams norādīt savu faktisko e-pasta adresi. Ja norādīsiet savu oficiālo e-pasta adresi, hakeriem būs vieglāk piekļūt dažādiem jūsu profiliem un ātri pārpildīt jūsu pastkasti ar nevēlamiem surogātpastiem.


Aizsargājiet savu konfidencialitāti, tagad izmantojot bezmaksas pagaidu e-pastu.

Kur izmantot 10 minūtes/ pagaidu e-pastus?

"10 Minute Temp Mail" nodrošina pagaidu, anonīmās, bezmaksas, drošās un vienreizlietojamās e-pasta adreses.


Ir daudzi gadījumi, kad ir prātīgi izmantot pašiznīcinošus e-pastus; varat izmantot pagaidu e-pastus Facebook, Twitter vai Instagram, lai anonīmi reģistrētos, bet daudzi bezmaksas pakalpojumi ir pieejami tikai pēc reģistrācijas, tādējādi riskējot ar savu konfidencialitāti vai aizpildot savu īsto e-pasta kastīti ar surogātpastu.

Idejas, kā izmantot 10 minūšu e-pasta vēstules, lai

 • Publiskā WiFi reģistrācija (ceļojumos, viesnīcās, restorānos, kafejnīcās, HotSpots, sporta zālēs u. c.).
 • Komentāri dažādos emuāros vai forumos.
 • Piekļuve tīmekļa rakstiem ir pieejama tikai pēc reģistrācijas.
 • Tiešsaistes spēles - anonīmā spēlēšana.
 • Bezmaksas e-grāmatu lejupielāde, ja jāuzrāda e-pasta adrese.
 • Droša paroles ģenerēšana - jums nav jāatklāj sava īstā e-pasta ID un paroles kombinācija.
 • Anonīma failu koplietošana (Mediafire, FileShare, Mega, Zippyshare, DropSend, 4Shared u.c.).
 • Legūstiet visas BEZMAKSAS izmēģinājuma versijas (programmatūras, Spotify, HBO, Netflix u. c.).
 • Anonīmās iepazīšanās vietnes.
 • Vienreizēja, anonīma iepirkšanās tiešsaistē (rotaļlietas pieaugušajiem u. c.)
 • Antispied sociālo tīklu konti (Facebook, TikTok, Twitter u. c.)
 • Konfidencialitātes aizsardzība - izvairieties no tā, ka hakeri iegūst jūsu personīgo e-pasta ID, lai uzlauztu jūsu bankas kontu, Facebook/Instagram kontu, darba e-pastu utt.

Jūsu dzīvē ir neskaitāmas situācijas, kad 10 minūšu pagaidu e-pasta ID ir noderīgi, lai atbalstītu jūsu drošību un komfortu tiešsaistē.


Un labākā daļa no 10 minūšu e-pasta?


Tas vienmēr ir bezmaksas, anonīms, un iegūt vienreizējās lietošanas e-pasta ID ir tikpat vienkārši kā viens peles klikšķis.


Vai esat satraukti? Saņemiet savu pagaidu e-pasta adresi bez maksas jau tagad!


Lūk, kā jūs, iespējams, esat dzirdējis par 10 minūšu pagaidu e-pastu


Pazīstams arī kā vienreizlietojamais e-pasts, pagaidu e-pasts, pagaidu e-pasts, anonīms e-pasts, viltus e-pasts, vienreizējs e-pasts, desmit minūšu e-pasts, pagaidu e-pasts, 24 stundu e-pasts, pašiznīcinošs e-pasts utt.

10-минутен имейл, 10分钟的电子邮件, 10minutový e-mail, 10-minutters e-mail, 10-minuten e-mail, 10-minutiline e-kiri, 10-minuutin sähköposti, Courriel de 10 minutes, 10-Minuten-E-Mail, Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο 10 λεπτών, 10 perces e-mail, 10 minuti di email, 10分でわかるメール, 10 minūšu e-pasts, 10 minučių el. paštu, 10-minutowy e-mail, 10 minutos de e-mail, E-mail de 10 minute, 10-минутная электронная почта, 10-minútový e-mail, 10-minutno elektronsko sporočilo, Correo electrónico de 10 minutos, E-post på 10 minuter.