Your 10-Minute Email ☟

Protect your IP address!

Co je to desetiminutový e-mail?

10 Minute Email je jednorázová e-mailová služba bez poplatků. Jedním kliknutím si můžete vygenerovat dočasnou e-mailovou adresu, která se po určité době sama zničí.

K čemu slouží desetiminutový e-mail?

Tato e-mailová služba - známá pod mnoha různými názvy - poskytuje jednoduché, bezpečné a rychlé řešení pro registrace, kdy musíte prokázat svou totožnost pomocí e-mailové adresy, i když to nechcete.


Důvodů je několik: používání veřejné Wi-Fi, registrace na fóru nebo prostý přístup na webové stránky, které vyžadují zadání e-mailové adresy pro stažení jejich obsahu. V mnoha případech není vhodné uvádět svou skutečnou e-mailovou adresu. Uvedení vaší oficiální e-mailové adresy usnadní hackerům přístup k vašim různým profilům a rychle zahltí vaši e-mailovou schránku nechtěným spamem.


Chraňte své soukromí pomocí bezplatného dočasného e-mailu.

Kde využít 10 minut/dočasné e-maily?

10 Minute Temp Mail poskytuje dočasné, anonymní, bezplatné, bezpečné a jednorázové e-mailové adresy.


Existuje mnoho případů, kdy je rozumné použít samodestrukční e-maily; můžete použít dočasné e-maily pro Facebook, Twitter nebo Instagram k anonymní registraci, ale spousta bezplatných služeb je k dispozici pouze po registraci, čímž riskujete své soukromí nebo zaplníte svou skutečnou e-mailovou schránku spamem.

Nápady, jak využít desetiminutové e-maily pro

 • Registrace do veřejných sítí Wi-Fi (na cestách, v hotelech, restauracích, kavárnách, hotspotech, tělocvičnách atd.).
 • Komentování na různých blozích nebo fórech.
 • Přístup k webovým článkům je možný pouze po registraci.
 • Hraní online her - anonymní hraní.
 • Bezplatné stahování elektronických knih, kdy je třeba předložit e-mailovou adresu.
 • Bezpečné generování hesel - nemusíte odhalovat svou skutečnou kombinaci e-mailového ID a hesla.
 • Anonymní sdílení souborů (Mediafire, FileShare, Mega, Zippyshare, DropSend, 4Shared atd.).
 • Získejte všechny ty bezplatné zkušební verze (softwary, Spotify, HBO, Netflix atd.).
 • Anonymní seznamky
 • Jednorázové anonymní online nákupy (hračky pro dospělé atd.)
 • Antispekulativní sociální účty (Facebook, TikTok, Twitter atd.)
 • Ochrana soukromí - zabráníte hackerům, aby získali vaše osobní e-mailové ID a nabourali se do vašeho bankovního účtu, účtu na Facebooku/Instagramu, pracovního e-mailu atd.

V životě existuje nespočet situací, kdy se vám hodí 10minutové dočasné e-mailové ID, které podpoří vaši bezpečnost a pohodlí online.


A to nejlepší na desetiminutovém e-mailu?


Je to vždy zdarma, anonymní a získat jednorázové e-mailové ID je tak snadné jako jedno kliknutí myší.


Těšíte se? Získejte svůj DOBROVOLNÝ EMAIL zdarma!


Zde se dozvíte, jak jste se mohli dozvědět o desetiminutovém dočasném e-mailuZnámý také jako jednorázový e-mail, dočasný e-mail, dočasný e-mail, anonymní e-mail, falešný e-mail, jednorázový e-mail, desetiminutový e-mail, dočasný e-mail, 24hodinový e-mail, samodestrukční e-mail atd.


10-минутен имейл, 10分钟的电子邮件, 10minutový e-mail, 10-minutters e-mail, 10-minuten e-mail, 10-minutiline e-kiri, 10-minuutin sähköposti, Courriel de 10 minutes, 10-Minuten-E-Mail, Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο 10 λεπτών, 10 perces e-mail, 10 minuti di email, 10分でわかるメール, 10 minūšu e-pasts, 10 minučių el. paštu, 10-minutowy e-mail, 10 minutos de e-mail, E-mail de 10 minute, 10-минутная электронная почта, 10-minútový e-mail, 10-minutno elektronsko sporočilo, Correo electrónico de 10 minutos, E-post på 10 minuter.